Etapy projektu

I. INWENTARYZACJA

Jest to pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy. Jedziemy na inwestycję, żeby pobrać wymiary z natury i wykonać dokumentację fotograficzną. Najczęściej już na tym etapie rodzą się pierwsze koncepcje i pomysły.

II. KONCEPCJA

Przygotowuję kilka propozycji układów funkcjonalnych projektowanej przestrzeni, które prezentuję w formie rzutów poziomych uzupełnionych opisem. 

III. WIZUALIZACJE

Po wybraniu koncepcji przechodzimy do etapu modelowania i tworzenia wizualizacji. Jest to idealny moment na przedstawienie proponowanej kolorystyki oraz formy materiałów, które dopracowujemy wspólnie z klientem.  

IV. LISTA ZAKUPÓW

Każdy projekt dostosowuję do budżetu klienta. Lista zakupów, która obejmuje wykaz mebli i materiałów wykończeniowych, pozwala nam utrzymać kontrolę nad Twoimi wydatkami.

V. DOKUMENTACJA

Dokumentacja projektowa to inaczej książka zawierająca wszystkie projekty niezbędne ekipie remontowo - budowlanej do wykonania projektu zgodnie z wypracowaną koncepcją.

VI. WYCENA PRAC

Polecam współpracę z naszymi fachowcami w celu uniknięcia ryzyka pracy z nierzetelnymi podwykonawcami i problemami mogącymi pojawić się podczas realizacji projektu.

 


VII. NADZÓR 

Nadzór autorski to usługa dodatkowa, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Na tym etapie klient przekazuje mi klucze, a ja kontroluję postęp prac na inwestycji.